For sale: Residentieel gelegen villa met unieke parktuin

€ 795.000

Kasteellaan

9

, Kampenhout

2185 m²

Ground area

322 m²

Habitable area

4 bedrooms

Number of bedrooms

2 bathrooms

Number of bathrooms

--

Garage

Zou u graag leven midden in de seizoenen, 4 jaargetijden zien komen en gaan doorheen alle ramen van uw villa? Zou u dit bovendien graag gecombineerd zien met een uitermate centrale ligging tussen Brussel, Mechelen en Leuven? Dan is dit het ideale huis voor u: het alfabet schiet tekort om dit eigendom te omschrijven. Gelegen op een swing van de Golf, op wandelafstand van scholen, winkels en het openbaar vervoer, ligt deze villa op een perceel van maar liefst 2185 m² met een onderhoudsvriendelijke parktuin met als absolute eyecatcher een beek met een oude treurwilg... het leent zich tot een permanent vakantiegevoel in eigen land. Onthaasten en genieten van de unieke landschapstuin en de prachtige in-outdoorbeleving van de woning staan hier immers centraal. Deze villa werd recentelijk, volgens de regels van de kunst, gerenoveerd in 2012 met respect voor de sfeer van de woning en omgeving. Echt vakmanschap dat zich vertaalt in veel maatwerk en in een high end afwerking. Deze lichtrijke villa omvat op het gelijkvloers een riant bureau, overgaand in een cosy living, een berging, een gastentoilet en een gezellige leefkeuken. Op de eerste verdieping bevinden er zich 2 ruime slaapkamers, 2 badkamers en een dressing of een extra kamer. Op de tweede verdieping is er nog een slaapkamer. Verder is deze woning grotendeels onderkelderd. Kortom, een residentieel gelegen villa en een absolute aanrader voor wie zoekt naar ruimte en groen, met verschillende steden in de zeer nabije omgeving.

Features

Type Residentieel gelegen villa met unieke parktuin
Address Kasteellaan 9 Kampenhout
Start price € 795.000
Free when sold Bij akte
Construction year 1955
Condition hernieuwd
Last change 2012
Front width 7.95 m
Plot width 21.08 m
Plot depth 88 m
Bureau (Gelijkvloers)23.28 m2 (met veel op maat gemaakte wandkasten)
Living (Gelijkvloers)30.04 m2 (met veel maatmeubilair)
Berging (Gelijkvloers)4.32 m2 (prachtig verborgen achter de maatkasten van de living)
hal (Gelijkvloers)9.87 m2
Gastentoilet (Gelijkvloers)1.22 m2 (met een lavabo)
Ingerichte leefkeuken (Gelijkvloers)44.15 m2 (en ingericht met een inductiekookplaat, een dampkap, een oven, een microgolfoven, een 2-delige spoelbak, een ingebouwde koelkast, een ingebouwde diepvriezer en een ingebouwd vaatwasmachine)
Overloop (Tussenverdiep 1)2.86 m2
Slaapkamer 1 (Tussenverdiep 1)22.67 m2 (/ master bedroom, achteraan gesitueerd met een magnifiek uitzicht op de tuin)
Toilet 1 (Tussenverdiep 1)1.18 m2 (met een lavabo)
Nachthal (Eerste verdieping)4.81 m2
Badkamer 1 (Eerste verdieping)9.75 m2 (vernieuwd in 1990 en uitgerust met een ligbad, een douche en een dubbele lavabokast met spiegelkast)
Dressing (Eerste verdieping)15.88 m2 (of een extra slaapkamer, voorzien van veel maatwerk)
Slaapkamer 2 (Eerste verdieping)16.48 m2 (met inbouwkasten en voorzien van een automatisch velux-raam)
Badkamer 2 (Eerste verdieping)7.04 m2 (vernieuwd in 2012 en uitgerust met een douche, een lavabo en een toilet)
Slaapkamer 3 (Tweede verdieping)11.21 m2
Waskelder (Kelder(-1))14.96 m2
Stookkamer (Kelder(-1))20.47 m2
Wijnkelder (Kelder(-1))4.63 m2
Kelder (Kelder(-1))4.64 m2
Kelder (Kelder(-1))15.76 m2
Kelder (Kelder(-1))7 m2
Terras (Gelijkvloers)48 m2 (aansluitend aan de leefkeuken en uitvoerd in bankirai)
Pergola (Gelijkvloers)28.69 m2 (gesitueerd aan de vijver)
Tuinhuis (Gelijkvloers)10.28 m2 (gerealiseerd in 2016 en uitgevoerd in padoek)
Roof material Pannen
Roof Zadeldak
Window frame Meranti-houten ramen, vernieuwd in 2016
Window glazing Dubbel
Kitchen name volledig geïnstalleerd
Heating name Individueel
Energy performance 250 kWh/m²
EPC label EPC C
Electricity certificate 2
Area application Woonpark
Permit Ja
Allotment permit In aanvraag
Preemptive rights In aanvraag
Judicial decision Nog niet aangevraagd
As built Yes
Document 1EPC Kasteellaan 9 - 1910 Kampenhout.pdf
Document 2Conform keuringsaatest Kasteellaan 9 te Kampenhout.jpg

More houses for sale

  • villa

    Haasrode, Bergenstraat 65

    € 875.000

    272 m²
    1300 m²
    5
    3
  • loft

    Herent, Mechelsesteenweg 553

    € 860.000

    499 m²
    5
    2
  • villa

    Heverlee, Keibergstraat 34

    € 1.395.000

    273 m²
    6
    2